Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Biura do wynajęcia w Kamienicy Gotyckiej w centrum Wrocławia


Potrzebujesz biura w praktycznej lokalizacji w centrum Wrocławia? Zapoznaj się z naszą ofertą wynajmu oryginalnych powierzchni biurowych w Kamienicy Gotyckiej. Zadzwoń do nas, dopytaj o szczegóły, umów się na prezentację.

 

Dostępne biura do wynajęcia

 

1. POWIERZCHNIA BIUROWA - 63 m², cena 2270 zł/mc netto (~36zł/ m²) + opłaty eksploatacyjne + media (wg wskazań liczników)

Do wynajęcia lokal biurowy o łącznej powierzchni 63 m², usytuowany na III piętrze, składa się z dwóch pomieszczeń. Lokal dobrze doświetlony dziennym światłem, wpadającym przez duże okna budynku.

 

2. POWIERZCHNIA BIUROWA - 171 m², cena 6150 zł/mc netto (~36zł/ m²) + opłaty eksploatacyjne + media (wg wskazań liczników)

Do wynajęcia lokal biurowy o łącznej powierzchni – 171 m², usytuowana na III piętrze, pomieszczenia dobrze doświetlone dziennym światłem, wpadającym przez duże okna budynku.

 

3. POWIERZCHNIA BIUROWA - 80 m², cena 2800 zł/mc netto (35zł/ m²) + opłaty eksploatacyjne + media (wg wskazań liczników)

Do wynajęcia lokal biurowy o łącznej powierzchni 80 m², usytuowany na IV, lokal składa się z 3 pomieszczeń biurowych oraz kuchni.

 

MOŻLIWOŚĆ WYNAJMU WIĘKSZEGO METRAŻU

 

4. Wynajem całego piętra III - POWIERZCHNIA BIUROWA - 234 m², cena 8400 zł/mc netto (36zł/ m²) + opłaty eksploatacyjne + media (wg wskazań liczników)

 

5. Wynajem całej wolnej powierzchni - piętro III i IV - POWIERZCHNIA BIUROWA - 314 m², cena 10990 zł/mc netto (35zł/ m²) + opłaty eksploatacyjne + media (wg wskazań liczników)

 

Co nas wyróżnia?

U większości naszych konkurentów znajdziesz różne cechy naszej oferty. Niewielu posiada jednak te cechy równocześnie.

A oto niektóre z nich:

 • wysoki standard, oryginalny wygląd
 • konkurencyjne ceny
 • dogodna lokalizacja w centrum & parking
 • osobne opomiarowanie mediów
 • nie ponosisz kosztów pośrednictwa
 • nie płacisz za części wspólne

Ponadto staramy się, aby współpraca z naszymi Klientami opierała się na dwóch następujących zasadach:

 1. Klarownym określaniu praw i obowiązków naszych Klientów i nas samych.
 2. Upraszczaniu spraw!

 

Stylowe nowoczesne biura

Neogotyk to przestronne, a równocześnie przytulne wnętrza; łukowe sklepienia, okazałe okna zapewniające dobre naświetlenie pomieszczeń dziennym światłem. U nas nie znajdziesz w biurach podwieszanego sufitu. Za to sporo w naszym biurowcu elementów ceglanych, granitowych, z piaskowca i ze stali.

Nie w każdej dziedzinie klasyczne znaczy dobre. W technologii teleinformatycznej stawiamy zdecydowanie na nowoczesność. Posiadamy łącza telekomunikacyjne tradycyjne (TP S.A., Orange, Netia), ale również światłowodowe. Wszystkie pomieszczenia biurowe są okablowane siecią strukturalną. Ponadto wyposażyliśmy nasz budynek w instalację domofonową, alarmową i telewizję przemysłową.

 

Modułowe powierzchnia biurowe

Nie istnieje biuro, które wielkością jest odpowiednie dla każdego użytkownika. Stąd idea modułowych układów biur. Moduł to zespół pomieszczeń (od dwóch do kilku), który ma osobny licznik energii elektrycznej. Każdy Klient płaci tylko za faktycznie zużytą energię elektryczną. Przykładowo: jeśli moduł o powierzchni 150 m2 jest niewystarczający, dokładamy drugi np. o powierzchni 60 m2.

 

Parking i recepcja

Posiadamy miejsca parkingowe, które udostępniamy naszym Klientom na preferencyjnych warunkach.

Pracownik recepcji usytuowanej na parterze Kamienicy dba, aby nie wchodziły do budynku niepowołane osoby. Podpowie Państwa Klientom, jak trafić do danej firmy. Jeśli trzeba odbierze korespondencję. Wychodzisz z biura, a masz do nadania przesyłkę kurierowi? To zadanie wykona również dla Ciebie Pracownik Recepcji.

 

Klarowny system rozliczeń

Przyjęliśmy zasadę, że najuczciwszym rozwiązaniem jest sytuacja, gdy każdy Najemca płaci za własne i faktyczne zużycie mediów.

Odrębnie opomiarowane są:

 • energia elektryczna
 • centralne ogrzewanie
 • woda (w sanitariatach i aneksach kuchennych pozostających do wyłącznej dyspozycji danego Najemcy)
 • za wywóz śmieci i zużycie wody w sanitariatach ogólnie dostępnych naliczana jest opłata proporcjonalnie do ilości pracowników i wynajmowanej powierzchni.
   

 

0 zł za powierzchnie wspólne

Nasi Klienci płacą czynsz za powierzchnię, którą wynajmują. Nie doliczamy do wynajmowanej powierzchni części wspólnych. Dotyczy to również sanitariatów, które mieszczą się poza modułami.

 

Treść zamieszczonych na stronie ogłoszeń nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.