Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kamienica Gotycka

 
Wrocław należy do ścisłej czołówki ośrodków miejskich w Polsce pod względem gospodarczym, kulturalnym i edukacyjnym. Mając biuro w Kamienicy Gotyckiej jesteś w centrum tego wyjątkowego miasta.

 

Miejsce do pracy z historią w tle

Budynek powstał w 1892 r., w stylu neogotyckim, jako szkoła średnia dla dziewcząt im. św. Małgorzaty. Zaprojektował go Ryszard Pluddemann, który jest autorem wielu budynków użyteczności publicznej ówczesnego Wrocławia. Po drugiej wojnie światowej mieści się tu bursa dla młodzieży żeńskiej wrocławskich szkół średnich. W roku 2011, po gruntownym remoncie, obiekt zostaje przekształcony w budynek biurowy i zyskuje nazwę Kamienica Gotycka z szacunku i fascynacji właścicieli stylem gotyckim i jego późniejszym następcą- neogotykiem.

 

Nowoczesna przestrzeń biurowa w stylowych wnętrzach

Po wyposażeniu Kamienicy Gotyckiej w odpowiednie instalacje udało się uzyskać biura o efektywnym połączeniu zabytkowej stylowości i dzisiejszej nowoczesności. U nas pracujesz w atmosferze klimatycznej architektury naznaczonej duchem czasu, a równocześnie korzystasz z technologi, które przyniosła współczesność.

0001 0027